Ievads

Jau no 2001 gada aprīļa PRIME Recruitment piedāvā testēšanu, izmantojot Thomas International Analysis sistēmu, kuras izplatītājs Baltijas valstīs un Ziemeļeiropā ir SLG (Skandinaviska Ledningsgruppen) Group, kas atrodas Stokholmā. PRIME Recruitment ir izvēlēts kā vienīgais oficiālais sadarbības partneris Latvijā, un pašlaik ar šo PRIME Recruitment darbības virzienu strādā Artis Zandmanis, SLG Thomas konsultants.

Šis vienreizējais personības profilu modelējošais tests ir lielisks palīgs dažāda līmeņa vadītājiem un darbiniekiem, gan lai noteiktu viņu potenciālu, gan prognozētu iespējamo darbības rezultātu, līdz ar to, atvieglojot sarežģīto lēmumu pieņemšanas procesu un paaugstinot uzņēmuma konkurētspēju.

DISC (DISP) Grafiks – Personības tipi
Ikvienam cilvēkam ir raksturīgas visas šīs četras personības īpašības, taču to izteiktības pakāpe katram ir atšķirīga. Nosakot cik izteikta ir katra no minētajām personības īpašībām – DOMINANCE, IESPAIDOJAMĪBA, STABILITĀTE, PIELĀGOŠANAS SPĒJA, mums tiek dota iespēja daudz efektīvāk un īsākā laika posmā izprast, kāda darba vide mums ir vispiemērotākā, kā arī to kā mēs strādājam un kā sadarbojamies un ietekmējam apkārtējos.
Ja Jūs vēlaties uzzināt ko vairāk, mēs iesakām Jums apmeklēt īpašu, 2 dienu apmācības kursu par Thomas testu, tā pielietošanas un izmantošanas iespējām.

 

 

Šis unikālais, 1927. gadā ASV psihologa Mārstona izveidotais tests, tiek lietots 52 pasaules valstīs, ir tulkots 49 valodās un šobrīd jau ir pieejams arī Baltijā, jebkurā no Jums nepieciešamajām valodām – gan angļu, gan igauņu, gan latviešu, gan krievu! Dariet mums zināmas savas vēlmes un PRIME Recrutiment Jums palīdzēs!

Kādas iespējas sevī ietver šī analīze? Kā tas varētu tikt izmantots tieši Jūsu uzņēmumā? Atbildes uz visiem šiem jautājumiem Jūs varat atrast te!

IZMANTOŠANAS IESPĒJAS:

Personāla inventarizācija
Personāla attīstība
Uzņēmuma vadības stils
Individuālais vadības stils

Komandas veidošana un saliedēšana
Individuālas pārrunas par darbu un nākotni
Individuālā motivēšana
Iespējas un ierobežojumi stresa situācijās

Izglītošanas un attīstības plānošana
Starppersonu attiecibu risināšana
Personāla caurskatīšana

Restruktūrizācija
Personāla atlase (iekšējā un ārējā)
Apmācība un attīstība

Cilvēkresursu potenciāla apzināšana
Darbinieku stimulēšana
Cilvēkresursu problēmu diagnostika un risināšana
Novērtēšana un apbalvošana

Standartu noteikšana
Karjeras vadība
Komandas efektivitātes pārskatīšana
Iespējas un izmaiņas

Starp SLG Thomas testa lietotājiem Eiropā un pasaulē un aptuveni 3,000 lietotājiem Skandināvijas valstīs ir tādi uzņēmumi kā: Electrolux, DHL, DFDS, IKEA, Nokia, ABB, Ericsson, Statoil, Volvo, SAS, Avesta Polarit, AGA, Scania, Swedbank, CitiBank.

Latvijā jau šobrid šo testu kā palīgu novertēšanas procesā izmanto tādas firmas kā: SIROWA, SCANIA Latvia, Unibanka, Unilizings, Hansa Business Systems, Volvo Truck, GNT, Balta Communications, SIA J.O.Z./PEAB Group, Astra Zeneca, Clear Channel Outdoor, First Data, AmCredit / Irish Allied Banks LV, LT & EE, CRAMO Latvia, Volvo Truck Latvia, Onninen Latvia, Cedrix Consulting.

Sertificētie Thomas sistēmas lietotāji-firmas ir: Kuehne & Nagel, Schenker, Korsnas, Cornerstones, DHL, Sodra, Nord LB Latvia, 57.Paralele, First Data, AmCredit / Irish Allied Banks LV & LT, CRAMO Latvia, Volvo Truck Latvia, Onninen Latvia, Cedrix Consulting, Y.I.T. Latvia.

Par sertificetu Thomas lietotāju var klut, regulari izmantojot SLG International licenzeto sistemu, ko piedava PRIME Recruitment, un katru gadu piedaloties apmaciba, ka ari papildinot zinasanas tiekoties ar Thomas specialistiem. Visi pasreizejie Thomas lietotaji drizuma sanems informaciju par jaunajiem noteikumiem, kas stasies speka 2007. gada rudeni.

Ziņas: ERICSSON Nordic nopirka jaunu komandas veidošanas, vadības, apmācības un personāla motivācijas programmu 100 vadītājiem. Kursu laiks - 2005.g.septembra beigās-oktobra sākums. Informācijas avots un viens no pasniedzējiem Bo Ottenback, SLG Thomas International, Stokholma.

PRIME Recruitment piedāvā sekojošus pakalpojumu veidus:
- stundu ilgas konsultācijas personāla atlases procesā
- esošā personāla testēšana un novērtēšana
- apmācību vadīšana Thomas testa patstāvīgai lietošanai Jūsu uzņēmumā, kas ievērojami ietaupītu Jūsu laiku, naudu un dotu Jums iespēju pašiem izmantot šo neatsveramo palīgu uzņēmuma iekšējā novērtēšanā, attīstībā un plānošanā.

2003.g. gada 15.-16. augustā viesnīcā Reval Hotel Latvia notika no SLG Thomas International 20 gadu jubilejas un Baltijas valstu seminārs. Jūs esat laipni aicināti apskatīties reportāžu.
2002.g. vasarā Thomas seminārs tika organizēts sadarbībā ar Amerikas Tirdzniecības palātu. Vairāki semināri tika organizēti 2004.gadā.
Jauni semināri par SLG Thomas testēšanas sistēmu, kā arī pārdošanas meistarības semināri/kursi, tiks piedāvāti arī 2005. gadāī. Tie būs gan vispārējie, gan specializētie - izstrādāti speciāli priekš Jūsu kompānijas, gan angļu, gan latviešu valodā.

Konsultants Henrik Mjoman un kursu pārdošanas specialists Jan Ericsson, būs Jūsu rīcībā, lai sarunātu tikšanos vai pastāstītu ko vairāk, jebkurā no šīm valodām – latviešu, angļu, krievu vai zviedru.
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , tālr.: +371 67 282 576, 67 284 743, mobilais: 29 499 445 vai fakss: +371 67 287 518.

This page is available in English!